Hlavním místem kulturního dění v Mladé Boleslavi je velký Dům kultury, který se nachází v centru města. Jeho součástí kromě jiného jsou naše restaurace a kavárna Felicie s několika letou tradicí.

Interiér restaurace i kavárny prošel v roce 2016 rekonstrukcí.

V restauraci máme 2 salónky , které můžete využít k rodinným oslavám, promocím, školní srazy, pracovní schůzky , svatby atd..Vše Vám rádi připravíme dle Vašeho přání tak, aby jste byli maximálně spokojeni, Spokojenost našeho zákazníka je pro nás prioritou .V letních měsících Vám můžeme nabídnout slunečnou terasu s výhledem do parku. Kavárna Felicie nabízí taneční parket, možnost reprodukované i živé hudby.

Velký důraz klademe na naše pivo, které je vždy perfektně ošetřené a má optimální teplotu. Pivo Pilsner Urquell čepujeme z tanků s unikátní dvouplášťovou technologií.

Nabízíme jídelní lístek, který obměňujeme a doplňujeme o gastronomické akce s různými tématy několikrát do roka, aby měl zákazník možnost ochutnat stále nové speciality našich kuchařů. Od pondělí do pátku , pod vedením šéfkuchaře Libora Budy připravuje náš kuchařský tým polední nabídku z čerstvých a kvalitních surovin. Servírujeme ji od 11°° - 15°° hodin nebo do vyprodání zásob.

Kolektiv Plzeňského Šenku se těší na Vaší návštěvu

 

Book on a table
Lamp on a wall
Woman sitting between ballons
Book and a pillow on a yellow couch
Hand holding a smartphone
Guy walking in the streets
Skateboard